Hızlı ve Güvenli Teslimat
Dünya çapında

Şirket Profili

ADD rulman Co Ltd 2003 yılında kurulmuş profesyonel bir rulman üreticisi ve üretim rulmanlar devreye girer.

Fabrika otomobil üretimi, siyah metalurji, kimya makine ve makine imalatı rulmanları geniş bir yelpazede üretir. Ana rulman ürünlerimiz arasında Sabit Bilyalı Rulmanlar, Konik makaralı rulmanlar, Silindirik makaralı rulmanlar, Küresel Bilyalı Rulmanlar, Küresel makaralı rulmanlar, Tek sıralı eğik Bilyalı Rulmanlar, Çift sıralı eğik Bilyalı Rulmanlar, İğneli Rulmanlar, Itme bilyalı rulmanlar, Küresel mafsal yataklar, Küresel rulmanlar, Makaralı yatak, Bilyalı Rulman, Eğik Bilyalı Rulmanlar, Eğik Bilyalı Rulmanlar, Yastık Karkası Rulmanları, Seramik Rulman, Otomotiv rulmanları pompa rulmanları, her türlü rulman

Biz en gelişmiş tam otomatik üretim ekipmanları ve üretim ve sıkı kalite kontrol sisteminin deneyimli organizasyon var. Bizim fabrikalarda ek olarak, ürün geliştirme ve kurumsal hayatta kalma ve geliştirme ekibi en önemli içeriğidir.
Profesyonel bir rulman üreticisi olarak, kazan-kazan başarı oluşturmak için uzun vadeli ortak arayışındayız. Onlara uygun ve tatmin edici ürünler sunmamızı sağlamak için müşteri ihtiyaçlarının geliştirilmesinde ısrar ediyoruz. Desteğe inanıyoruz, sadakati kazanmanın bizi kazanmanın tek yolunun olduğuna inanıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerle iş ilişkileri kurmayı umuyoruz. Aramızdaki başarılı işbirliğini başarmak için elimizden geleni yapacağız.
Ve birçok standart dışı rulman da ürün gamımızda. On milyonlarca takımın yıllık çıkışı. Yeterli arz, büyük stok ve rahat ulaşım ile, bizi sıcak ziyaret yeni müşteriler edilir.

 • İş Tipi

  Üretici fabrika ticareti
 • Konumu

  HK (Mainland)
 • Kuruluş Yılı

  2003
 • Toplam Çalışanlar

  106--200 kişi
 • Ana Ürünler

  Rulman her türlü, ayrıca mühürler, yağ keçeleri, otomobil parçaları, tekerlek hub rulmanlar temin edebilir
 • Toplam Yıllık Gelir

  US$55 Million - US$85 Million
 • İlk 3 Piyasa

  Batı Avrupa% 20.00 Kuzey Amerika% 30.00 Doğu Avrupa% 30.00 Orta Doğu% 20.00,
 • Ürün Sertifikaları

  Kalite yönetim sistemi belgesi, IQNet